Міжнародна співпраця триває!

Дата: 22.05.2023 14:46

Міжнародна співпраця триває: цього тижня відбулась зустріч із польськими партнерами Miasto i Gmina Narol у межах реалізації проєкту транскордонного співробітництва «Україна-Польща» за кошти Європейського Союзу.

Під час зустрічі учасники детально обговорили напрямки та об’єкти, які будуть спільно подаватися у проєкті.

Відтак, з нашої сторони визначено, що буде подано проєкт по будівництву каналізаційної мережі в Івано-Франковому. Подання заявок на участь розпочинається з 1 червня.

Також в межах зустрічі обговорено й інші питання щодо співпраці між громадами, зокрема участь у малих проеєктах у культурній, освітній та соціальній сферах.

Селищна голова Ірина Перун подякувала партнерам та наголосила, що налагоджена міжнародна співпраця органів місцевого самоврядування передбачає успішну й розвинену громаду та дозволяє відкривати нові можливості. Тому надалі плідно працюватимемо задля розвитку наших громад.

Вирішення проблеми каналізування селища є нагальним. Сподіваємося, що ця співпраця принесе очікувані результати у досягненні спільних цілей в запланованих проєктах.

Grzegorz Dominik - Burmistrz Narola