Робочий тиждень розпочався з апаратної наради селищної голови за участю начальників відділів та служб Івано-Франківської селищної ради.

Дата: 30.05.2023 10:10

Нараду розпочали із загальнонаціональної хвилини мовчання.

Заслухано керівників структурних підрозділів щодо стану справ за напрямками діяльності, обговорені шляхи вирішення проблемних питань, визначено пріоритети на найближчий період.

Зокрема, обговорено актуальні питання життєдіяльності громади, які стосуються освітньої, медичної та соціальної сфер, захисту прав та інтересів дітей та одиноких людей, житлово-комунальної сфери, земельних питань, фінансів, будівництво ЦНАПу тощо.

Було обговорено почерговість виконання робіт з ремонту доріг у громаді, їх терміни та виконання. Також йшла мова про благоустрій населених пунктів: обкіс трави, видалення чагарників, утилізація сміттєзвалищ. В ході наради визначено план робіт КП «Благоустрій-Янів» на цей тиждень.

До слова, тривають роботи до приєднання водних мереж споживачів до нового центрального водопроводу в селі Страдч.

Виготовляється ПКД для утеплення терапевтичного відділення місцевої лікарні, щоб пацієнти отримували професійну допомогу у комфортних умовах. Також триває облаштування котельні в медичному закладі та заплановано замощення його території бруківкою.

Наголошуємо, що в громаді триває боротьба з борщівником. Вкотре звертаємось до власників приватних ділянок, на яких росте борщівник, - наведіть у себе порядок. Також нагадуємо, що бездіяльність щодо борщівника - це порушення правил благоустрою.

У ході народи також порушувалося питання ремонту Вороцівської школи, яка перебуває в аварійному стані і потребує реконструкції.

Крім цього, йшлося про організацію та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у нашій громаді та підготовку до проведення свята До дня захисту дітей, який відзначаємо 1 червня.

Селищна голова надала низку рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів у межах їх компетенцій.

Всім спокійного і результативного робочого тижня.