Івано-Франківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника фінансового відділу Івано-Франківської селищної ради

Дата: 31.05.2023 10:35

Івано-Франківська селищна рада оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади заступника начальника фінансового відділу Івано-Франківської селищної ради – 1 посада

Кваліфікаційні вимоги :

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста фінансового або економічного напрямку підготовки.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах
державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ
та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Вільне володіння державною мовою.

Вміння працювати на персональному комп’ютері обов’язкове.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають в Івано-Франківську селищну раду такі документи :

- заяву про участь у конкурсі, в якій необхідно зазначити про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- автобіографію;

- три фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за попередній рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»;

- копію паспорта громадянина України та ідентифікаційного номера;

- копію документа державного зразка про середню/вищу освіту, в якому зазначено про вивчення предмету/дисципліни, що підтверджують знання української мови або державного сертифікату про рівень володіння державною мовою.

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

- копія трудової книжки ( у разі її наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, довідки, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються у робочий час з 01 по 30 червня 2023 року (декларацію в електронному вигляді кандидати подають самостійно).

Документи подавати у виконавчий апарат Івано-Франківської селищної ради за адресою : смт. Івано-Франкове, площа Ринок, 1.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою селищної ради.

За інформацією звертатися за телефоном : (03259) 3-34-44.