27 років тому Конституція стала фундаментом українського суспільства, закріпивши права і свободи кожного громадянина.

Дата: 28.06.2023 17:24

З нагоди цього святкового дня, на центральній площі селища Івано-Франкове проведено патріотичний захід «Оберіг нашої державності», де селищна голова Ірина Перун привітала усіх зі святом та підкреслила важливість Конституції, як основи нашої держави.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Учасники святкового заходу, Народний аматорський чоловічий ансамбль «Янівчани», Ярослав Галан, Оксана Шмагало, Мар’яна Підвірна та Тимофій Якимовський подарували усім святковий настрій та приємно вразили виконанням українських пісень.

Нехай Конституція залишається невід’ємною частиною нашого життя, а ми всі разом працюємо на благо нашої держави, дотримуючись її принципів та цінностей.

Щиро вдячні Збройним силам України за можливість відзначати одне з головних державних свят нашої держави і пишатися своєю приналежністю до найбільш героїчного народу світу!

З Днем Конституції України!