Дата: 23.06.2023 12:30

22 червня в Івано-Франівській селищній раді відбулась зустріч з представниками керівного комітету формування Львівської агломерації. Обговорили перспективи громади, пріоритетні напрямки роботи та проєкти в контексті співробітництва у складі Львівської агломерації.

Дискутуючи, керівники відділів порушили болючі питання, які потребують вирішення у межах співпраці громад. Окрім цього, здавалось питання, чи взагалі потрібна вона нам?

За словами представників комітету, співпраця в межах агломерації має насамперед надати можливість нашій громаді реалізовувати інвестиційні та інфраструктурні проєкти, вирішувати спільні проблеми, покращувати якість надання послуг місцевим жителям, створювати робочі місця, забезпечувати транспортне сполучення та ін.

Тож Львівська агломерація має всі шанси стати прикладом успішної співпраці та згуртованості громад.

Ірина Перун