Нові тарифи!

Дата: 12.07.2023 12:14

Нові тарифи!

Шановні мешканці Івано-Франківської громади, повідомляємо, що рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської селищної ради від 23 травня 2023 року №167 затверджено нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами з 1 червня 2023 року.

Причина підвищення тарифу на послугу є збільшення тарифу для захоронення на твердих побутових відходів КП «Новояворівськжитло» для ТОВ «Санком-Львів», який надає послуги на території нашої громади.

Згідно з розрахунком вартість за послуги з поводження з твердими побутовими відходами для населення Івано-Франківської територіальної громади становитиме 52,72 гривень за одну людину в місяць для одноквартирного будинку та 50,18 гривень за одну людину для багатоквартирного будинку.

Нагадуємо про необхідність укладання договору на вивезення твердих побутових відходів та своєчасно оплачувати дану послугу!

Відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи є порушенням Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою Івано-Франківської ТГ.

Закликаємо всіх відповідально віднестись до збереження довкілля в нашій громаді!