19 липня під головуванням Ірини Перун відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 20.07.2023 15:00

19 липня під головуванням Ірини Перун відбулося засідання виконавчого комітету, на якому заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Враховуючи висновки комісії з питань захисту прав дитини, члени виконкому прийняли ряд питань щодо влаштування, охорони майнових прав малолітніх та неповнолітніх дітей. Також надали дозвіл на взяття під соціальний супровід особи з числа дітей позбавлених батьківського піклування, яка досягла повноліття та особи похилого віку.

Надано дозвіл на видалення аварійних дерев та санітарну обрізку зелених насаджень на території на території Івано-Франківської селищної ради.

Окрім цього, внесено зміни до рішення виконавчого “Про надання допомог з бюджету селищної ради сім’ям загиблих військовослужбовців та пораненим”.

За результатами розгляду звернень жителів громади, виконавчий комітет прийняв рішення щодо присвоєння поштових адрес об’єктам будівництва та заміни адреси об’єктам нерухомості.