Дата: 26.07.2023 18:34

Івано-Франківська селищна рада повідомляє про оприлюднення детального плану території розміщення земельної ділянки для обслуговування будівлі храму Великомученика Димитрія та парафіяльного будинку в с.Мальчиці Яворівського району Львівської області. Даний ДПТ розроблений на підставі рішення сесії Івано-Франківської селищної ради № 4122 від 17.03.2023р. Громадське обговорення даного детального плану території буде проводитися 15.07. 2023р. по 15.08. 2023р. Пропозиції подаються у письмовій формі у вказаний термін до Івано-Франківської селищної ради за адресою: 81070 Львівська обл., Яворівський р-н, смт.Івано-Франкове, пл.Ринок, буд.1, тел. 0356-33444, e-mail:   i-fsr@ukr.net, веб-сайт https://if-gromada.gov.ua/. Про проведення громадських слухань громаду с.Мальчиці Яворівського району Львівської області буде повідомлено додатково через старосту Мальчицького старостинського округу.

Детальна інформація