ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 27.07.2023 17:43

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Івано-Франківська селищна рада повідомляє проведення громадських слухань детального плану території обмеженого вулицями Львівська та Залізнична в межах земельної ділянки комунального підприємства Івано-Франківської районної лікарні в смт.Івано-Франкове Яворівського району Львівської області, які відбудуться 31 липня 2023 року в приміщенні Івано-Франківської селищної ради Яворівського району Львівської області за адресою: смт.Івано-Франкове, пл.Ринок, 1  о 16.00 год.

Даний ДПТ розроблений на підставі рішення сесії Івано-Франківської селищної ради № 4114 від 17.03.2023р. з метою планувальної організації розвитку території та визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки при здійсненні реконструкції існуючих та будівництві нових об’єктів нерухомості. Громадське обговорення даного детального плану території проводилося з 30.06.2023р. по 30.07.2023р. Оголошення розміщене на інформаційній дошці оголошень Івано-Франківської селищної ради. Ознайомитись із проєктом містобудівної документації можна в приміщенні селищної ради на та офіційному веб-сайті https://if-gromada.gov.ua/.

Враховуючи п.5 постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2022 року №1196) фізичні та юридичні  особи або їх представники, які мають намір бути присутніми на громадських обговореннях під час здійснення реєстрації мають подати підтверджуючі документи для забезпечення замовником громадських слухань їхньої ідентифікації.

Редагована версія відповідно до отриманих зауважень:

Проектний план та схема проектних обмежень у використанні земель