Дата: 04.09.2023 09:40

Про новації Закону України № 3219, РРО/ПРРО, мінімального податкового зобов’язання – під час наради з представниками Івано-Франківської селищної територіальної громади
Днями начальник Яворівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області Петро Шот взяв участь у проведенні наради  з представниками Івано-Франківської селищної територіальної громади.
Податківець роз’яснив норми Закону України від 11.04.2023 № 3050 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно».
Особливу увагу під час обговорення приділяли Закону України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування в період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту проведення розрахунків у готівковій формі без застосування реєстраторів розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи, до суб’єктів господарювання будуть застосовуватись фінансові санкції.