Школярам – автобус, поліцейським – автомобіль, громаді – нові дорогі.

Дата: 20.09.2023 11:51

Школярам – автобус, поліцейським – автомобіль, громаді – нові дорогі.

Учора в селі Вороцеві відбулася важлива й очікувана подія для усієї Івано-Франківської громади – освячення і відкриття після капітального ремонту вулиць Наливайка та Богдана Хмельницького, що з’єднує Вороців і Паланки, та освячення шкільного автобуса й поліцейської машини.

Голова Івано-Франківської селищної ради Ірина Перун, розпочинаючи будь-яку роботу з Божим благословенням, запросила високопреосвященних отців освятити шкільний автобус і поліцейський автомобіль, щоби транспорт надійно й зручно перевозив дітей і правоохоронців.

На урочисте освячення й відкриття після капітального ремонту вулиць Наливайка та Богдана Хмельницького, що з’єднує Вороців і Паланки, прийшли також мешканці вулиць, щоби особисто подякувати Ірині Михайлівні за постійну підтримку та нагляд для якнайшвидшого завершення ремонту доріг.

Окрім цього, Ірина Перун представила жителям села нового шерифа – Ігоря Левко, який із добрими побажаннями від селищної голови та благословенням отців розпочав виконання нових службових обов’язків.