ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ(с.Кожичі)

Дата: 27.09.2023 13:51

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО)

1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту внесення змін до генерального плану с. Кожичі Яворівського району Львівської області.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

1. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Івано-Франківська селищна рада Яворівського району Львівської області.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 27.09.2023 р. до 06.10.2023 р;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Івано-Франківської селищної ради Яворівського району Львівської областіhttps://if-gromada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Івано-Франківської селищної ради Яворівського району Львівської області за адресою: 81070, Львівська обл., Яворівський р-н, смт Івано-Франкове, площа Ринок, буд. 1, ел. пошта: i-fsr@ukr.net в термін до 06.10.2023 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Івано-Франківська селищна рада Яворівського району Львівської області.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки