Підтримка дітей раннього віку в умовах війни

Дата: 25.10.2023 15:46

В рамках проєкту «Підтримка дітей раннього віку в умовах війни», який реалізує Міжнародна благодійна організація «Партнерство кожній дитині» 18-19 жовтня відбувся дводенний семінар-практикум на тему: «Забезпечення реінтеграції дітей, що виховуються в будинку дитини, в сімейне середовище: узгодженість дій та рішень у найкращих інтересах дитини».

Метою проведення семінару було: підвищення професійних компетентностей спеціалістів в процесі виявлення вразливих сімей з дітьми, відпрацювання алгоритму спільних дій щодо забезпечення реінтеграції в сімейне середовище вихованців будинку дитини та попередження соціального сирітства немовлят та дітей раннього віку.

Начальник служби у справах дітей Івано-Франківської селищної ради Світлана Колодій та фахівець з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Вікторія Лупіна взяли участь у даному семінарі.

Щира подяка організаторам та лекторам Безрук Марині та Оксані Рубай.