ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ(с.Ясниська)

Дата: 26.10.2023 17:15

Повідомлення про оприлюднення Проекту Генерального плану с. Ясниська Яворівського району Львівської області (ГП) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Генеральний план с. Ясниська Яворівського району Львівської області.

Генеральний план с. Ясниська визначає: потреби в територіях для забудови та іншого використання; обґрунтовує доцільність зміни межі села; пріоритетність забудови та іншого використання території; межі функціональних зон, пріоритетні та допустимі види використання території; планувальну та композицію забудови; загальний стан довкілля, фактори, що його формують, а також містобудівні заходи щодо поліпшення санітарно-гігієнічного стану території, що мають обмеження (природоохоронні, санітарно-гігієнічні, інженерно-будівельні) їх використання.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Івано-Франківська селищна рада Яворівського району Львівської області.

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 26.10.2023 року до 26.11.2023 року.

– способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Івано-Франківська селищна рада Яворівського району Львівської області (81070, Львівська обл., Яворівський р-н, смт Івано-Франкове, площа Ринок, буд. 1).

дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

27.11.2023 року о 13:00 год. в приміщенні Івано-Франківської селищної ради Яворівського району Львівської області (81070, Львівська обл., Яворівський р-н, смт Івано-Франкове, площа Ринок, буд. 1).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Адреса сайту: https://if-gromada.gov.ua/.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Івано-Франківська селищна рада Яворівського району Львівської області (81070, Львівська обл., Яворівський р-н, смт Івано-Франкове, площа Ринок, буд. 1), ел. адреса: і-fsr@ukr.net. Строки подання зауважень та пропозицій – з 26.10.2023 року до 26.11.2023 року.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Івано-Франківська селищна рада Яворівського району Львівської області.

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена

Генеральний план с. Ясниська