ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ(с.Дубровиця, c.Лозино)

Дата: 07.11.2023 15:37

Івано-Франківська селищна рада повідомляє про початок повторної процедури громадського обговорення генеральних планів села Дубровиця та села Лозино Яворівського району Львівської області. Генеральні плани розроблені на підставі рішення Лозинської сільської ради № 17 від 15 грудня 2015р. Роботи виконані КП ЛОР «Центр просторового розвитку» у 2020 році. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні» пропозиції подаються у письмовій формі у 30-денний термін до Івано-Франківської селищної ради за адресою: 81070 Львівська обл., Яворівський р-н, смт.Івано-Франкове, пл.Ринок, буд.1, тел. 0356-33444, e-mail:   i-fsr@ukr.net, веб-сайт https://if-gromada.gov.ua/. У зв’язку з тим, що проектна документація (пояснююча записка та інші частини графічних матеріалів) містить інформацію з обмеженим доступом під час військового стану,  ознайомитися з матеріалами генеральних планів у паперовому вигляді можна в приміщенні Івано-Франківської селищної ради. Про час і місце проведення громадських слухань громаду Івано-Франківської селищної ради Яворівського району Львівської області буде повідомлено додатково в окремому інформаційному повідомленні на офіційному веб-сайті Івано-Франківської селищної ради за п’ять робочих днів до визначеної дати проведення громадських слухань.

Детальна інформація