ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ(с.Карачинів)

Дата: 14.11.2023 09:38

Івано-Франківська селищна рада повідомляє проведення громадських обговорень детального плану території для розміщення земельної ділянки під будівництво храму в с.Карачинів Яворівського району Львівської області, які будуть проводитися з 14.11..2023р. по 14.12.2023р. Даний ДПТ розроблений на підставі рішення сесії Івано-Франківської селищної ради № 4465 від 30.06.2023р. Ознайомитись із проєктом містобудівної документації можна в приміщенні селищної ради за адресою:  смт.Івано-Франкове, пл.Ринок, 1 на та офіційному веб-сайті https://if-gromada.gov.ua/.

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України “Про основи містобудування” та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України N 555 від 25 травня 2011 р.  пропозиції громадськості подаються у письмовому вигляді в строк, визначений для проведення процедури громадського обговорення, який не може становити менш як 30 днів з дня оприлюднення проєкту містобудівної документації на місцевому рівні. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Про проведення громадських слухань буде повідомлено додатково офіційному веб-сайті https://if-gromada.gov.ua/. та через старостат с. Вороців Яворівського району Львівської області.

Детальний план