Івано-Франківська селищна рада
Україна, Львівська область, Яворівський район

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ(с.Бірки)

Дата: 15.12.2023 12:44
Кількість переглядів: 173

Івано-Франківська селищна рада повідомляє про оприлюднення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки площею 0,44га кадастровий номер 4625880800:01:000:0942 з земель для ведення особистого селянського господарства в землі для ведення садівництва в с.Рокитно Яворівського району Львівської області.

Даний ДПТ розроблений на підставі рішення сесії Івано-Франківської селищної ради № 4510 від 18.07.2023р. Громадське обговорення даного детального плану території буде проводитися 10.12.2023р. по 10.01.2024р. Пропозиції подаються у письмовій формі у вказаний термін до Івано-Франківської селищної ради за адресою: 81070 Львівська обл., Яворівський р-н, смт.Івано-Франкове, пл.Ринок, буд.1, тел. 0356-33444, e-mail:   i-fsr@ukr.net, веб-сайт https://if-gromada.gov.ua/Про проведення громадських слухань громаду с.Бірки Яворівського району Львівської області буде повідомлено додатково через старосту Бірківського старостинського округу.

Детальна інформація

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)