Івано-Франківська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєктних пропозицій меморіального комплексу для вшанування загиблих Героїв України під час Майдану та російської агресії

Дата: 13.03.2024 10:01

Проєктні пропозиції розроблені на підставі рішення сесії Івано-Франківської селищної ради № 4915 від 31.01.2024р. про виготовлення проєктної документації «Нове будівництво меморіального комплексу по вул.Яворівська в смт. Івано-Франкове Яворівського району Львівської області». Меморіальний комплекс проєктується на земельній ділянці з кадастровим номером 4625855300:07:001:0830, яка перебуває у комунальній власності Івано-Франківської селищної ради.

Громадське обговорення проєктних пропозицій меморіального комплексу буде проводитися 14.03.2024р. по 14.04.2024р. Пропозиції подаються у письмовій формі у вказаний термін до Івано-Франківської селищної ради за адресою: 81070 Львівська обл., Яворівський р-н, смт.Івано-Франкове, пл.Ринок, буд.1, тел. 03259-33444, e-mail:   i-fsr@ukr.net, веб-сайт https://if-gromada.gov.ua/. Про проведення громадських слухань  проєктних пропозицій меморіального комплексу буде повідомлено додатково через веб-сайт https://if-gromada.gov.ua/.

Генеральний план