Повідомлення Яворівської квартирно-експлуатаційної частини (Району) Про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Дата: 18.04.2024 16:35

Повідомлення Яворівської квартирно-експлуатаційної частини (Району)

1. Повне найменування суб’єкта господарювання: Яворівська квартирно-експлуатаційна частина (Району);

Скорочене найменування суб’єкта господарювання: Яворівська КЕЧ (Району);

1. Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 07930854;
  2. Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 81000, Львівська обл., Яворівський р-н, місто Яворів, вул. Львівська, будинок 19.;

Контактний номер телефону:  098 779 3805;

Електронна пошта: yavoriv.kech@ukr.net;

1. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика № 1: 81300, Львівська область, Яворівська ТГ, Яворівський район, с. Арламівська Воля, Військове містечко №147;
    1. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика № 2: 81070, Львівська  область, Івано-Франківська ТГ, Яворівський район, смт. Івано-Франкове, Військове містечко № 41
    2. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика № 3: 81310, Львівська обл., Мостиська ТГ, Яворівський р-н, с. Малнів, Військове містечко № 170
  2. Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди для діючого об’єкту;

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля: Виробнича діяльність, яку здійснює Яворівська КЕЧ (Району) не підлягає оцінці впливу на довкілля та прямо не передбачена вимогами ч. 2 та ч. 3 ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»;

1. Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): Яворівська квартирно – експлуатаційна частина (Району) – займається забезпеченням тепловою енергією військових об’єктів (КВЕД: 84.22 Діяльність у сфері оборони (основний)). Джерелами викидів забруднюючих речовин на проммайданчику є: твердопаливні котли для обігріву приміщень.;
  2. Відомості щодо видів та обсягів викидів промислового майданчика №1 с. Арламівська Воля, Військове містечко №147: Азоту діоксид – 0,589515 т/рік; Вуглецю оксид – 7,731436 т/рік; Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 0,240543 т/рік; Метан – 0,050106 т/рік; Діоксид вуглецю – 405,194285 т/рік; Оксид діазоту – 0,015779 т/рік.
    1. Відомості щодо видів та обсягів викидів промислового майданчика № 2 смт. Івано-Франкове, Військове містечко № 41: Азоту діоксид – 0,377113 т/рік; Вуглецю оксид – 5,149469 т/рік; Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 0,160212 т/рік; Метан – 0,013137 т/рік; Діоксид вуглецю – 269,876829 т/рік; Оксид діазоту – 0,010510 т/рік.
    2. Відомості щодо видів та обсягів викидів промислового майданчика № 3 с. Малнів, Військове містечко № 170: Азоту діоксид – 0,223437 т/рік; Вуглецю оксид – 3,254580 т/рік; Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 0,101257 т/рік; Метан – 0,008303 т/рік; Діоксид вуглецю – 170,568221 т/рік; Оксид діазоту – 0,006642 т/рік.
  3. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: Підприємство відноситься до другої групи об’єктів за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря і не мають виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування. Впровадження заходів щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання не передбачено;
  4. Перелік заходів щодо скорочення викидів: Не передбачено;
  5. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: Не передбачено;
  6. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: Для визначення рівня забруднення атмосферного повітря в районі розташування виробничого майданчика Яворівської КЕЧ (Району) було проведено розрахунок розсіювання забруднюючих речовин від викидів стаціонарних джерел підприємства та заміри концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі на межі зони впливу. Ні для одного з дозволених викидів не перевищуються граничнодопустимі рівні викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Інші викиди в атмосферу, що чинять суттєвий вплив відсутні. Викиди забруднюючих речовин не перевищують гігієнічних нормативів та відповідають вимогам чинного законодавства.
  7. Адреса обласної, Київської, Севастопольської міської держадміністрації, органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди: Львівська обласна державна адміністрація (Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації) 79000, Львівська обл, м. Львів, вул. Винниченка, 19; (79026, Львівська обл, м. Львів, вул. Стрийська, 98), електронна пошта: envir@loda.gov.ua, телефон: 0322 387 383.
  8. Строки подання зауважень та пропозицій: Пропозиції та рекомендації просимо надсилати протягом 30 днів з дня опублікування.