ГРОМАДСЬКАОРГАНІЗАЦІЯУКРАЇНСЬКАСПІЛКААКТИВІСТІВ МАЙДАНУ«НЕСКОРЕНІ»

Дата: 30.04.2024 10:23

Вперше, за час повномасштабного вторгнення, на Львівщині планується зібрати на одному майданчику представників територіальних громад, керівників Волонтерських організацій Львівщини, місцевих виробників оборонної продукції, представників обласної та центральної влади.

Необхідно наводити дієві комунікації між зазначеними суб'єктами, об'єднувати зусилля задля зміцнення обороноздатності та національної безпеки України. До участі в Форумі планується залучення понад 150 учасників.

Основні напрямки обговорень та дискусій: роль територіальних громад та їх можливостей у підвищенні обороноздатності держави. Успішні працюючі програми (кейси) Волонтерсько-Владної кооперації на сьогоднішній день. Шляхи оптимізації виробничих та інтелектуальних потужностей виробників оборонної продукції, допомога в їх розвитку зі сторони Громад та Волонтерів.

Спікерами будуть представники громадських/благодійних організацій, органів державної влади, народні депутати України, голови територіальних громад.

Форум проходитиме у м. Львові. Тривалість заходу: з 10:00 до 15:30 години, початок реєстрації з 9:30. Обовʼязкова попередня реєстрація (посилання на гугл форму). Деталі щодо проведення заходу в цілях безпеки повідомимо згодом зареєстрованим учасникам. Інші деталі прохання уточнювати в контактних осіб.

Контактні особи:

Христина (+38 096 870 51 56);

Ірина        (+38 050 505 62 27);

Анастасія (+38 097 596 79 94);

Христина  (+38 067 951 05 74).

Цей захід проводиться Громадською організацією Українська спілка активістів Майдану «НЕСКОРЕНІ» в партнерстві з Волонтерськими організаціями України: БО «БФ Кузик Уляни», ГО "ДОБРО.ДІЙ", Волонтерська ініціатива "Група 201", БО "БФ Авто Ангел Львів", Волонтерський канал «ЗНАЙ ЦЕ», БО "БФ Волонтерська Сотня Львова», ГО «Країна – це Ми», БО "БФ Український фонд розвитку», ГО "Аналітичний центр «За Екорозвиток», БО "БФ "МІЦНА ДОПОМОГА", БФ "Миколи Петренка", МБФ "СОБОЛЕВСЬКА ФУНДАЦІЯ", ГО "Ми з Левандівки", ГО «Львівський оборонний кластер», БО "БФ Асоціація Моя Україна".