ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ(c. Лозино)

Дата: 10.06.2024 16:49

Івано-Франківська селищна рада повідомляє про оприлюднення

Детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 4625885200:11:004:0102 площею 0,2 га з земель для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Лозино Яворівського району Львівської області (землекористувач гр. Кирич Л.П.)

Даний ДПТ розроблений на підставі рішень сесії Івано-Франківської селищної ради № 4885 від 15.12.2023р. та № 4922 від 31.01.2024р. Громадське обговорення даного детального плану території проводиться з 27.05.2024р. по 27.06.2024р. Пропозиції подаються у письмовій формі у вказаний термін до Івано-Франківської селищної ради за адресою: 81070 Львівська обл., Яворівський р-н, смт.Івано-Франкове, пл.Ринок, буд.1, тел. 0359-33444, e-mail:   i-fsr@ukr.net, веб-сайт https://if-gromada.gov.ua/Про проведення громадських слухань громаду Івано-Франківської ТГ Яворівського району Львівської області буде повідомлено додатково через старосту Лозинського старостинського округу та через веб-сайт https://if-gromada.gov.ua/.