Заборона купання у не пристосованих місцях!

Дата: 20.06.2024 13:58

Заборона купання у не пристосованих місцях!

Івано-Франківська селищна рада  повідомляє громадян про заборону та небезпеку купання, в необлаштованих для цього місцях, на водних об’єктах громади відповідно до Протоколу  обласної комісії з питань ТЕБ і НС  від 07.06.2024 року № 5 та  Розпорядження селищного голови  «Про виконання заходів щодо недопущення купання населення у невизначених для цього місцях (стихійних місць)» № 109 від 17.06.204 р.

Нагадуємо, що на території громади місце масового відпочинку населення на водних обєктах визначено озеро для купання Яворівського національного природного парку в с. Верещиця

Івано-Франківська селищна рада повідомляє користувачів водних обєктів щодо дотримання вимоги статті 51 Водного Кодексу України про відповідальність щодо забезпечення охорони життя та здоровя громадян у місцях масового відпочинку населення на водних обєктах. Користувачам водних обєктів, які не визнані придатними для купання забезпечити виготовлення та встановлення на берегах водних об’єктів табличок із написом: «Купання заборонено».

Переконливо просимо не ігнорувати дане повідомлення, аби не наражати себе на небезпеку!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)