КАВАС Володимир Касьянович

Дата: 18.07.2024 09:58

КАВАС Володимир Касьянович

29.04.1967-01.04.2022

Володимир народився 29 квітня 1967 року у селищі Івано-Франкове, де і проживав разом із сім’єю. Всі, хто знав загиблого Героя, з ким його зводили життєві дороги, відгукуються про Володимира як про відповідального, щирого та мужнього захисника. Професійно працював будівельником та сантехніком.

З чіткою життєвою позицією, цілеспрямований, вмотивований патріот рідної землі. В перші дні війни, у складі 24-ої окремої механізованої бригади ім.Короля Данила став на захист Батьківщини.

25 березня 2022-го рідні втратили зв'язок із Володимиром. Останнє місце перебування - місто Попасна Луганської області, де точилися жорстокі бої. На жаль, тіло Героя не вдалося забрати з поля бою, а згодом територію було окуповано. Відтак, поховати воїна з почестями не вдалося.

У військовослужбовця залишилися дружина Юлія, дочка Вікторія, сестра Ольга та брат Олександр.

Місце поховання: селище Івано-Франкове