ГАЙДА Михайло Володимирович

Дата: 18.07.2024 11:27

ГАЙДА Михайло Володимирович

18.11.1965-29.05.2022

Головний сержант, командир гранатометного відділення гранатометного взводу роти вогневої підтримки мотопіхотного батальйону військової частини А0998 загинув у 2022-му під час відбиття наступу противника та масованого артилерійського обстрілу по позиціях н.п. Катеринівка - Комишуваха Луганської області.

На жаль, тіло Героя не вдалося забрати з поля бою, а згодом територію було окуповано. Відтак, поховати воїна з почестями рідні не змогли.

Михайло разом із сімʼєю проживав у Івано-Франковому. Упродовж 14 років працював в органах внутрішніх справах. Потім був охоронцем, згодом поїхав закордон.

З початком великої війни повернувся додому та добровільно став на захист України від підступного ворога.

У військовослужбовця залишилися дружина Оксана, дві доньки і пʼятеро онуків.

Місце поховання: селище Івано-Франкове