ЛУЧКІВ Василь Степанович

Дата: 18.07.2024 11:29

ЛУЧКІВ Василь Степанович

13.01.1975-11.06.2022

Василь Лучків народився 13 січня 1975 року в селищі Івано-Франкове. Строкову службу проходив у Національній гвардії України (1993-1994).

З 1995 р. до 1997 р. працював міліціонером патрульно-постової служби Яворівського РВВС ГУМВСУ у Львівській області.

Навчався у ВНЗ «Ставропігійський університет економіки і менеджменту» (2002-2006) – бакалавр права; ВНЗ «Східно-європейський університет економіки і менеджменту» (2006-2007) – спеціаліст-юрист.

У 2014-2015 мобілізований до ЗСУ на посаду командира відділення.

Брав участь в АТО на території Луганської та Донецької областей.

Відтак працював на посаді спеціаліста-юрисконсульта Івано-Франківської селищної ради. Обирався депутатом селищної ради. Був членом ГО «Спілка ветеранів АТО «Янів».

З 29 січня до 31 травня 2021 р. – головний спеціаліст командування (юрист) Яворівського РТЦК та СП.

Також, працював фахівцем з публічних закупівель у Ставропігійському ВПУ.

Від початку повномасштабної війни воював у складі 63-ої механізованої бригади ЗСУ.

Загинув 11 червня 2022 року загинув у селі Благодатне на Херсонщині під час бойового зіткнення.

У Героя залишилися дружина Оксана, сини, брат.

Місце поховання: селище Івано-Франкове