ГОРОНИЙ Степан Петрович

Дата: 18.07.2024 11:30

ГОРОНИЙ Степан Петрович

22.09.1990-09.09.2022

Степан народився та виріс у селищі Івано-Франкове. У 2006 році закінчив місцеву школу. Добре вчився, дуже любив спорт, неодноразово брав участь у різних спортивних змаганнях. Після закінчення школи вступив до Львівського державного ліцею їм. Героїв Крут. У 2008-2011 рр. навчався у Львівській комерційній академії на юридичному факультеті, за спеціальністю «право».

Строкову військову службу проходив у спеціальному батальйоні «Почесна варта». Після закінчення працював у поліції в спецпідрозділі «Беркут».

Протягом 2015 року тричі брав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей.

22 лютого 2022 року наш Герой одружився, а вже 26 лютого пішов добровольцем захищати рідну батьківщину. Під час війни у Степана народився син Дениско.

Загинув захисник 9 вересня 2022 року у боях на Херсонщині, захищаючи Україну, свою сім'ю, родину.

У Степана залишились батько Петро Степанович, мати Алла Романівна, дружина Оксана, син Дениско, сестра Лілія.

Посмертно був нагороджений медаллю "Захиснику Вітчизни", яку було вручено дружині сину та матері загиблого Героя.

Його коротке життя стало прикладом мужності, героїзму, патріотизму, любові до рідної землі, до України.

Місце поховання: селище Івано-Франкове