ГЕРБЕЙ Михайло Мирославович

Дата: 18.07.2024 11:39

ГЕРБЕЙ Михайло Мирославович

31.03.1971-23.12.2023

Старший сержант 24-ої окремої механізованої бригади ім.Короля Данила.

Михайло народився у місті Хуст Закарпатської області. Молодшу школу закінчив у місті Мукачево, після чого родина переїхала до Івано-Франкового - тут і здобув середню освіту.

У 1989 році вступив до Львівського лісотехнічного інституту на спеціальність "Технологія деревообробки".

У 1994-1996 роках проходив строкову службу. У 1999-2001 рр. працював у ВАТ "ЯВІР", а в 2021-2023 рр. - у ТзОВ «Західно-український гольф та кантрі-клуб».

21 лютого 2023 року був призваний до ЗСУ. Військову службу проходив у 24-ій окремій механізованій бригаді ім. Короля Данила.

Захищаючи Батьківщину у серпні 2023 року, Михайло був важко поранений під час ведення бойових дій. Медики боролися за його життя чотири місяці, проте їм не вдалося врятувати військовослужбовця.

Помер Михайло 23 грудня. Він був чудовим сином, чоловіком, батьком, братом та другом.

У Героя залишилися мати Орися та батько Мирослав, дружина Галина, дочки Анастасія і Дарина та син Максим.

Місце поховання: селище Івано-Франкове